Elektrik sistemleri üretilen elektrik enerjisinin işletmeye veya yaşam alanına geldikten sonra trafo vasıtası ile kullanıma kazandırılması ile başlar ve kullanım ihtiyacına göre yönlendirilmesi ile devam eder. Elektrik enerjisine ihtiyaç duyacak tüm cihazların bu hat üzerinde toplanmasına elektrik sistemi kurulumu denmektedir. Elektrik Taahhüt olarak bu çalışmalar ele alındığında projenin tüm adımlarının belirlenen iş bitirme vaatleri ve süreçleri içerisinde tamamlanması üstlenilmiş olmaktadır.

Bersis Elektrik, elektrik enerjisinin kullanılması gereken alanlara göre projelendirmesini gerçekleştirerek anahtar telim elektrik sisteminin tüm yapısını ortaya çıkartır, sahada kurulumunu tamamlar ve devreye alır. Bundan sonra 7/24 bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Endüstriyel işletmeler, yaşam alanları, sağlık kuruluşları, okul ve alışveriş merkezleri gibi enerji ihtiyacının sürekli olduğu alanlarda taahhüt hizmeti kapsamında keşif ile başlayan süreci as-built proje çizimi ve sahada sürekli keşif ile devam ettirerek yönetmekteyiz.

Satın alma çalışmalarını şantiye analizlerimiz ile düzenlemekte ve müşterilerimize kullanılması gereken malzemeleri alternatifleri ve avantajları ile sunarak yatırımlarında kaliteyi ve dayanaklılığı optimum maliyetler ile bulmalarını sağlamaktayız.